Skok Stefczyka ul. Piłsudskiego 38

skok stefczykaPrzyjeżdżając do miejscowości rekreacyjno wypoczynkowej nie możemy być odcięci całkowicie od instytucji finansowych.

Koniec końców to właśnie turysta na wakacjach może najbardziej potrzebować dodatkowego zastrzyku gotówki.

Skok Stefczyka w Krynicy Zdrój

Nic więc dziwnego, że w uzdrowisku tak popularnym i gwarnym jak Krynica Zdrój na ulicy Piłsudskiego 38 nie zabrakło także znanych wszystkim Skoków, a konkretnie Skoku Stefczyka.

Wielu członków Skoku to przecież ludzie w wieku emerytalnym bądź przedemerytalnym, a tak się składa, że dokładnie ta sama grupa wiekowa stanowi gros kuracjuszy krynickiego ośrodka.

Na pewno czują się więc pewniej i lepiej zaopiekowani wiedząc, że w razie potrzeby bez problemu rozwiążą swoje kwestie finansowe.

Kto jest klientem w Skok Stefczyka?

Ale klienci Skoku Stefczyka to jednak nie tylko emeryci. Młodsze pokolenie może zainteresować się przykładowo ofertą prostego i szybkiego kredytu na PIT.

Co prawda trzeba być klientem Kasy Stefczyka, aby skorzystać z tego, jak i wielu innych produktów, ale sama procedura jest bardzo prosta i szybką pożyczką gotówkową.

Jedynymi rzeczami w jakie musimy się uzbroić aby ubiegać się o gotówkę jest zdolność kredytowa i PIT-11.

Poważny kredyt w Skoku Stefczyka

Na tej podstawie możemy dostać nawet 60 000 złotych kredytu. To dopiero jest suma, która pozwala nam sfinansować wakacje marzeń w niejednym uzdrowisku.

Ale oczywiście ostateczna kwota zależy od wysokości naszych co miesięcznych dochodów. No i bardzo ważny warunek- bycie członkiem Kasy Stefczyka. Tutaj także widzimy pewien wyścig z firmami pożyczkowymi.

Na rynku pożyczkowo-kredytowym panuje wielkie konkurencja więc Skok także oferuje przelew pieniędzy na konto kredytobiorcy nawet w 15 minut.

A kwota 1000 zł na pilne wydatki w tym tempie i przy atrakcyjnym oprocentowaniu rzeczywiście może dla wielu stać się intratną propozycją, której nie warto przegapić.

A zatem oferta Skoku Stefczyka przyjęta?

Choć nie trzeba decydować się od razu i działać pochopnie. W końcu wielkimi krokami zbliżają się letnie wakacje i na pewno na tym rynku zapanuje urodzaj. Może więc nawet sam Skok Steczyka u progu sezonu złoży nam jeszcze ciekawszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *