ING Bank Śląski ul. Kraszewskiego 1

ing bankING Bank Śląski to bank z tradycjami, który powstał w latach 90-tych XX wieku jako bank państwowy, gdzie 100% własności należało do Skarbu Państwa.

ING – więcej niż jedna branża

Oczywiście w międzyczasie przekształcił się jak większość tego typu instytucji w spółkę akcyjną i wszedł na Giełdę Papierów Wartościowych. Marka ING kojarzy się mocno z ING OFE, nie bez powodu, ponieważ ów bank posiada 20% kapitału zakładowego wymienionego Towarzystwa Emerytalnego. Logo banku jest dość charakterystyczne, a przez to bardzo rozpoznawalne ? jest nim lew z pomarańczowym konturem, symbol siły i walki.

Dogodna lokalizacja ING w Krynicy

Oddział ING Bank Śląski mieści się przy ulicy Kraszewskiego 1 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Jest to dogodny przedział zarówno dla sfery budżetowej, która zazwyczaj pracuje do 15/16, jak też sektora handlowo-usługowego, który pracę rozpoczyna później, ale trwa ona do 17/18. W ten sposób klienci mogą skorzystać z usług banku stacjonarnie. W weekendy i godzinach, kiedy oddział jest nieczynny, pozostają serwisy internetowe na stronie: http://www.ingbank.pl/ , jak też infolinia.

Dogodny punkt ING w Krynicy

Oddział jest zlokalizowany w dogodnym punkcie na parterze, obok znajduje się parking, jak też Pasaż Krynicki. Można zrobić zakupy, a potem przejść na drugą stronę ulicy i wstąpić na coś do jedzenia.

Wśród produktów banku można znaleźć ciekawy program lojalnościowy o nazwie ?Bankujesz Zyskujesz?. Poprzez opłaty kartą można zdobywać złote punkty, a te zamieniać na kody rabatowe lub kupować przez stronę internetową w specjalnych cenach.

Ponadto za moment wakacje, lato, więc wzrok przykuwa ?Pożyczka Superszybka?. Jeśli potrzebujemy pieniędzy na wyjazd, to jest oferta godna polecenia.

Oczywiście stali klienci posiadający dostęp do bankowości internetowej, mogą ją otrzymać na najbardziej dogodnych warunkach, nawet z oprocentowaniem 12%.

Możemy otrzymać kwotę do 60.000 zł, natomiast ogólnie bank ma oferty kredytów gotówkowych do 160 000 złotych. Biorąc pod uwagę dogodność spłat, wakacje mogą być przyjemne i ciekawe, a po powrocie do pourlopowej rutyny odpowiednio dobrana rata spłaty nie będzie dla nas przysłowiową kulą u nogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *