GETIN BANK ul. Kraszewskiego 151

getinbankW większości wszyscy jesteśmy uosobieniem naszych czasów przywiązani do naszych smartfonów, tabletów i mobilnych aplikacji.

Szczególnie tych mobilnych od bankowości, a te na wakacjach wydają się wprost niezastąpione. Jak zrobić szybki przelew, zapłacić za kino i zakupy.

Zwłaszcza kiedy jesteśmy klientami tak nowoczesnego banku jak Getin Bank, który zawsze przeciera szlaki właśnie w najnowszych technologiach. Co więc zrobić z finansami gdy na wakacjach zawiedzie nas komórka.

Na wakacjach do banku?

Zostanie nam skradziona, albo popływa sobie nieplanowanie w Pijalni Zdrojowej? Spokojnie to nie koniec świata. Getin Bank dopuszcza wakacje u swoich klientów i w Krynicy Zdroju możemy odwiedzić ich oddział na ulicy Kraszewskiego 151. W godzinach 9.00-17.00, a więc w godzinach całkiem przyzwoitych nawet dla wypoczywającego kuracjusza turysty.

Tutaj i rzecz jasna na infolinii możemy zawsze zastrzec swoją zagubioną kartę, ale i szybko skorzystać z naszego bankomatu.

Konto oszczędnościowe na 3,5% w Getin Bank

Możemy też szybko założyć konto oszczędnościowe na 3,5% jeżeli nie chcemy jednak wydać za dużo, albo stwierdziliśmy, że nasz partner lub partnerka już za bardzo popłynęli i wydają po prostu za dużo. Tutaj też bez trudu zweryfikujemy stan naszego konta. Jeśli akurat wyświetlacz na naszej karcie już oszalał od wilgoci bądź gorąca.

Nie straszne nam też wątpliwości związane z kartą kredytową. Choć z tymi produktami akurat nie powinno być żadnych problemów.

Getin Bank jako jeden z pierwszych wprowadził karty NFC do płatności telefonem z usługą My Wallet. Wymarzone wprost rozwiązanie na letni wypoczynek. A może jednak Karta Visa SimplyOne 2w1. Kredytowa i debetowa to ty zdecydujesz jak ją użyjesz i na dodatek nie będziesz zmuszony wypuszczać jej z ręki dzięki technologii PayWave.

W Getin Bank doładujesz komórkę

A może potrzebne Ci doładowanie komórki? Już nie musisz biegać po kioskach i stoiskach z prasą. Bez problemu dokonasz tego w bankomacie Getin Bank, no i nie stracisz łączności na urlopie, ani całego dnia na bieganie i szukanie. Jednym słowem Getin Bank zawsze znajdzie dla Ciebie Idealne rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *