BZ WBK ul. Zdrojowa 35

bz wbkBank Zachodni WBK mieści się przy ul. Zdrojowej 35. , w sąsiedztwie oddziału PKO BP. W 2013 r. połączył się z Kredyt Bankiem i od tego momentu jest trzecim bankiem biorąc pod uwagę wielkość aktywów Bank ten jest uznawany za prekursora i lidera nowoczesnych rozwiązań w branży finansowej.

BZ WBK i pierwsze karty z mikroprocesorem

Dla przykładu jako pierwszy wprowadził karty z mikroprocesorem czy też karty z funkcją płatności zbliżeniowych. A jak wiadomo narzędzie te idealnie nadają się na wakacyjny pobyt w uzdrowisku. Oddział banku jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00.

Poza godzinami pracy i w weekendy można skorzystać z przejrzystej strony internetowej: http://www.bzwbk.pl/bank-zachodni-wbk.html , jak też infolinii.

Dogodna lokalizacja banku BZ WBK w Krynicy

Lokalizacja oddziału jest dogodna. Bank znajduje się na parterze, co w dużej mierze ułatwia dostęp osobom niepełnosprawnym, czy matkom z wózkiem. Blisko znajduje się parking, jak też sklepy, restauracje, hotel.

Ponadto można stąd udać się spacerem na pobliski deptak, przy którym znajduje się wiele ciekawych miejsc, typu Stare Łazienki, Pijalnia główna, czy drewniany zabytkowy kościół.

BZWBK24 na telefony

Wśród ciekawych produktów bankowych można wymienić BZWBK24 Mobile. Jest to aplikacja kompatybilna z App Store, Google Play, Windows Store. Dzięki niej nie musimy mieć ze sobą karty, aby wypłacić gotówkę, wystarczy telefon. W ten sposób możemy jechać komunikacją miejską (oczywiście kupując bilet dzięki wymienionej aplikacji) i robić zakupy, opłacać je, jak też kontrolować rachunki.

Jest to duża oszczędność czasu. Wszystko co potrzebne, mamy w telefonie i nie musimy rozkładać i uruchamiać laptopa. W końcu telefon towarzyszy nam wszędzie, zajmuje mało miejsca, co czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym.

Po drugie zbliża się okres letnio-wakacyjny i w związku z tym korzystając z karty kredytowej MasterCard, choćby w zdrojowej Pijalni, możemy zdobyć wspaniale karnety na Open?era, a co z tym idzie mieć szansę na uczestnictwo w wielu atrakcyjnych koncertach pod gołym niebem.

Po trzecie BZ WBK oferuje nam korzystny kredyt gotówkowy z 0% prowizji w BZ WBK 24. Decyzję można otrzymać nawet w 10 minut. Z kwotą do 25000 złotych spokojnie możemy myśleć o wakacyjnym odpoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *