Bank Spółdzielczy – Oddział w Krynicy Zdroju ul. Kraszewskiego 37

krynica górskaNie od dziś wiadomo, że banki spółdzielcze w Polsce rosną w siłę. Posiadają ciekawą i elastyczną ofertę. Dużo lepiej wyczuwają i znają potrzeby rynku lokalnego i swoich klientów.\

Jeśli mieszkacie w Krynicy lub, akurat przebywacie na urlopie w Krynicy, a zdarzy się Wam być odciętym od bankowości elektronicznej, warto pamiętać że z łatwością:

  • – założycie konto,

  • – weźmiecie kredyt,

  • – wyślecie lub odbierzecie przelew (dotyczy także przelewów zagranicznych)

Uświadomienie sobie na wakacjach, że nie zapłaciliście rachunków już Wam nie straszne, bo także tutaj zlecicie natychmiastowy przelew systemem Elixir.

W jakich godzinach otwarty jest Bank Spółdzielczy w Krynicy?

Oddział, jak to zwykle w przypadku banków spółdzielczych bywa, otwarty jest w bardzo dogodnych godzinach 7.15-17.00. Dzięki temu ważne sprawy, lub takie, które nagle wypadną nam po prostu, możemy załatwić od najwcześniejszych godzin rannych nie zakłócając wielce wakacyjnych planów.

Gdzie dokładnie leży Bank Spółdzielczy w Krynicy?

Ulica Kraszewskiego 37a znajduje się niedaleko serca miasteczka. Nawet jeśli sprawy bankowo-urzędowe nas zmęczą to pociechą może być myśl, że tylko kilkanaście kroków dzieli nas od wspaniałego deptaku i pozostałych turystycznych atrakcji.

A jeśli mowa już o atrakcjach i pieniądzach potrzebnych nam na te wszystkie urlopowe zbytki to może warto jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o karcie kredytowej banków z grupy PBS.

Wiem. Niektórzy odnoszą się do tego produktu bankowego z rezerwą, ale na wakacjach to bywa wprost idealne rozwiązanie. Kartę Visa Classic mogą otrzymać osoby z dochodami już od 800 zł netto. Minimalna spłata miesięczna to jedyne 40 złotych, a okres bezodsetkowy to 51 dni.

Bank spółdzielczy i karta kredytowa – to dobre rozwiązanie

Tak skonstruowana karta to idealne rozwiązanie nawet dla mniej zamożnych seniorów. Aktywne korzystanie z karty zapewnia jej bezpłatność. Banki Grupy PBS jako jedne z nielicznych wydają tą kartę i wznawiają ją bezpłatnie. A sama karta kredytowa daje dużą swobodę działania i pozwala na pewną dozę szaleństwa podczas wypoczynku. Niestraszne nam wydatki na pamiątki czy w rowerowej wypożyczalni.

Banki spółdzielcze, które zwykle kojarzą się jedynie z małymi miasteczkami i prowincją mogą śmiało konkurować swoją ofertą z wielkimi bankami komercyjnymi. Tutaj możemy mieć pewność, że klient detaliczny będzie traktowany priorytetowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *