Bank PKO BP ul. Zdrojowa 1

pko bankWydawać by się mogło, że bank PKO BP jest dobrą alternatywą jedynie dla osób konserwatywnych, nadto przywiązanych do tradycji.

Czasem doradcy kredytowi próbują przekonać, że bank ten jest jedynie dla zaścianka, że jest teraz wiele ?poważniejszych? banków i należy pożegnać się z tym reliktem przeszłości. Nic bardziej mylnego. Faktem jest, iż renoma banku mówi sama za siebie. Oddział jest zlokalizowany przy Zdrojowej 1,skąd w ciągu kilku minut łatwo przemieścić się na krynicki deptak.

Obok banku znajduje się niewielki parking, co jest dużym ułatwieniem dla zmotoryzowanej klienteli. Oddział mieści się na parterze, pod Restauracją Galicyjską. Obok znajduje się Hotel Renesans, który gościł znamienite osobistości, a wśród nich głowy państw europejskich. Klienci PKO BP są mile widziani od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00.

W weekendy i poza godzinami otwarcia oddziału, można skorzystać ze strony: http://www.pkobp.pl/ oraz infolinii. Bank PKO BP wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom, w tym również tym wakacyjnym, stworzył wiele ciekawych rozwiązań płatniczych dla dzieci w tym nawet tych poniżej 13 roku życia.

  • Karta PKO junior. ?Dorosła? forma karty dla dzieci. Nasi milusińscy mają możliwość wypłat z bankomatu.

  • Śmigacz PKO junior .Jest to nie tylko forma karty przedpłaconej zbliżeniowej, ale pozwala także opłacać transakcje internetowe.

  • Naklejka zbliżeniowa junior. Można ją umieścić na dowolnie wybranym przedmiocie. Jest to forma karty przedpłaconej.

Oczywiście osobami zarządzającymi kontami i kartami są nadal rodzice. To oni decydują ile wpłacić pieniędzy na konto i mają dostęp do historii wydatkowania. Biorąc pod uwagę zbliżające się wakacje, jest to produkt godny polecenia.

Rodzice nie muszą się martwić, że dzieci zgubią pieniądze, natomiast dzieci przy okazji uczą się oszczędzać i racjonalnie wykorzystywać środki. Kolejnym ciekawym i kuszącym rozwiązaniem jest kredyt Mini Ratka w mgnieniu oka na wyciąg z konta.

Aby uzyskać kredyt należy mieć wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy i dowód osobisty. Produkt gwarantuje minimum formalności i maksimum zadowolenia. Można otrzymać kwotę do 23000 zł na dowolny cel. A już na pewno na zbliżające się wojaże urlopowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *